Fiyatlar Nasıl Bu Kadar Düşük?

Eklentiler ve temalar gibi tüm WordPress öğeleri Genel Kamu Lisansı (GPL) altında lisanslanmıştır. Bu, öğeyi satın aldıktan sonra, bunu yapmayı seçersek yeniden dağıtmakta özgür olduğumuz anlamına gelir. Sitemize üyeliğiniz, 3. taraf tema ve eklenti yazarlarının aboneliklerini sürdürmeye ve satın almaya yöneliktir. Bu tür kitle fonlaması, fiyatları düşük tutmaya yardımcı olur ve daha sonra bu avantajı size aktarabiliriz.
Eklentiler Orijinal mi?

Evet, tüm eklentiler ve temalar doğrudan orijinal yazarlardan indirilerek güvenli bir şekilde elde edilir ve ürünleri değiştirmeden yeniden dağıtırız.

Bu Eklentiler / Temalar Neden Benden Bir Lisans Anahtarı İstiyor?

Görmezden gel. Geliştiriciler, eklentinin veya temanın otomatik olarak güncellenebilmesi veya desteğe kaydolmanız için bunları içerir. Öğenin kendisi, kutuya hiçbir şey girilmeden mükemmel bir şekilde çalışacaktır. Güncellemeler sitemizde kullanıma sunulduğunda temanızı / eklentilerinizi manuel olarak güncellemenizi öneririz.
Eklentimde Neden “Lisans Etkinleştirme” veya “Premium’a Yükseltme” Mesajı Görüyorum ? Bu Ücretsiz Sürüm mü ?

Daha önce de söylediğim gibi, Görmezden gel. Bu eklenti “PREMİUM” sürümüdür ve yine de tüm premium işlevleri alırsınız. Lisans anahtarı yalnızca otomatik güncellemenin kilidini açmak içindir.
Lisans Anahtarlarını Sağlıyor musunuz?

Lisans anahtarlarını sağlayamayız ve vermeyiz/kiralayamayız/serbest bırakamayız / satamayız. Bu web sitesinde sunulan tüm ürünler GNU GPL Lisansı altında lisanslanmıştır. İhtiyacınız olan projelerinizin çoğunda bunları kullanmak için herhangi bir lisans anahtarına ihtiyacınız yoktur. Bu eklentiler ve temalar, yazarlarından veya bizden otomatik güncellemeler almak için yalnızca lisans anahtarları gerektirir.
Eklentilerimi / Temalarımı Nasıl Güncellerim ?

Güncellemeler, orijinal yazardan temin edilebilirse ve ne zaman sağlanırsa sağlanır. Güncellemeler mevcutsa, eklentileri/temaları doğrudan WordPress Kontrol Panelinden güncelleyebilirsiniz. Veya eski eklentilerinizi / temalarınızı yeni sürümle değiştirerek manuel olarak güncelleyin.

Nasıl güncellenir ?
Eklentiler Sürümü Güncel Değil. Yeni Sürüm Talep Edebilir miyim?

Evet, Bize bildirin  ve iş günü içinde en kısa sürede güncelleyeceğiz. ( Normalde tatil günleri hariç 24 saatten az )

Ana Menü

ÇEVİR KAZAN